Fırat Çelik Kapı

Basında Biz

Çelik Kapı Sektöründe Başarılı Bir Yönetici

Kadınların iş yaşamındaki başarı grafiği gün geçtikçe artıyor. Hemen hemen her konuda erkeklere rakip olan hanımlar, Dünya iş yaşamında da hak ettiği yere ulaşmasını biliyor. Türkiye, girişimci iş kadınları ile de adından söz ettiriyor.

Çelik Kapı sektöründe faaliyet gösteren iş kadınlarımızdan Aysel VATAN ile ekonomi üzerine sohbet ettik, başarısının sırrını sorduk. VATAN'a göre Türk kadını sanayide ve bürokraside önemli bir aşama kat etmiş durumda.

Ekonomi-Aktüel / Kartal Gazetesi
Çelik Kapı Sektöründe Başarılı Bir Yönetici - Ekonomi-Aktüel / Kartal Gazetesi

Fırat Çelik Kapı sistemleri
görücüye çıktı

Fırat Çelik Kapı sistemleri İstanbul fuar alanında görücüye çıktı. Dört gün süren bu fuarda, Fırat Çelik Kapı sistemlerinin birbirinden şık ve güvenlik donanımlı kapıları sergilendi. Sergilenenler arasında 400 yıl dayanıklı çelik kapılar ve cep telefonu ile açılıp kapanan kapılar, deprem dalgalarını algılayıp otomatik açılıp kapanan kapılar ve akıllı kapı sistemleri tanıtıldı. Fuar'da kapı sistemlerini görmek isteyen görücüler çoğunluktaydı.

Büyük bir yoğunlukta geçen bu fuarda bu standın ev sahipliği sanayici, iş kadını AYSEL VATAN yaptı. Ayrıca, VATAN halkımıza en dayanıklı ve en güvenilir kapı sistemlerini üretmek için her geçen gün daha çok çalıştığını ve herkesin bir gün mutlak bu güvene ulaşacağını belirtiyor. Ayrıca kalitede fark yarattıklarını vurgulayarak, doğru işlere imza atarak bugünkü başarılarını sağladıklarını belirtti.

İŞ DÜNYASI / TEMMUZ
Fırat Çelik Kapı sistemleri görücüye çıktı - İş Dünyası / Temmuz

Türkiye'nin Kapısı Nijerya'ya Açılıyor

İlçemizin Çelik kapı sektörünün marka ismi Fırat Çelik Kapı yurt dışına açılıyor: Fırat Çelik Kapı yönetim kurulu başkanı başarılı iş kadınlarımızda Aysel VATAN: Nijerye'yla her ay bin kapı sözleşmesi için masaya oturulup son imzaların atıldığını söyledi.

VATAN Hollanda ve Fransa'yla da görüşmelerin devam ettiğini hedeflerinin ikinci büyük fabrikayı açmak iç kapı sektöründede ilerilemek olduğunu belirtti.

Türkiye'nin Kapısı Nijerya'ya Açılıyor

Girişimci Türk Kadınları

Aysel VATAN
Aysel VATAN

Başarılı iş hayatı ve geliştirdiği güvenli kapı sistemleri üreten sektöründeki tek kadın patroniçe, sanayici, iş kadını. Bugün sektörde tek başına ve açık ara önde giden adımlarla ilerliyor.

İŞ DÜNYASI / TEMMUZ
Girişimci Türk Kadınları - İş Dünyası / Temmuz

© 2009 by Fırat Çelik Kapı

Universal CERTIFICATION Kalite Yönetim Sistemi

Web tasarım İmge Bilgisayar Web Hizmetleri Geçerli XHTML 1.0 Transitional! Geçerli CSS seviye 2.1!