Daire Giriş Çelik Kapısı Satın Alma Rehberi

Giriş kapıları genellikle sadece ön kapılardan daha fazlasıdır. Evinizin ön girişi en dikkat çekici yerdir çünkü. Kapınızı nereye koyarsanız koyun, düşünmeniz gereken bir şey.

Çoğu giriş kapısının genel olarak iyi performans gösterdiğini bulduk. Ancak, fiberglas, çelik ve ahşaptan yapılmış malzemelerin her birinin güçlü ve zayıf yönleri vardır. Ve düşük fiyatlı bir çelik kapı, beş kat daha fazla maliyete sahip bir ahşap veya fiberglas kapıya eşittir, aşınma ve yıpranma için en iyi seçimdir.

İster fabrikamızdan bizzat veya internetten sipariş ile satın alın, internetten biraz araştırma yaparak ve en azından gerçekten ne satın aldığınızı görmek için fabrikamızı ziyaret ederek zamandan tasarruf edersiniz. Fırat Çelik Kapı malzemeleri tanımlar ve kataloglar sunar.

Enerji Verimliliği
Çelik ve fiberglas kapılar genellikle ahşap kapılardan daha fazla yalıtım değerine sahiptir. Yalıtım nitelikli olan modeller bağımsız olarak test edilmeli ve sertifikalandırılmalı ve genellikle ısı transferini azaltmak için camlı, çift veya üçlü panelli yalıtım camı olan modeller için daha sıkı oturan çerçeveler, enerji tasarruflu çekirdekler olmalıdır. Isı genellikle kapının kendisinden değil, kapının etrafındaki hava sızıntıları ile kaybolur.

Kurulum
Giriş kapıları kapı sistemleri olarak da bilinir, çünkü bir çerçeveye önceden asılır ve genellikle bir düğme ve sürgü için önceden delinir. Daha büyük bir kapı seçme veya yan ekler ekleyerek kapı büyütülebilinir. Fırat Çelik Kapı kurulum veya yönlendirme hizmetleri de sunar. Fırat Çelik Kapı satış sonrası Montaj için bir profesyonel bir destek, yerinde kurulum hizmeti sağlar.

Kendinizi ve ailenizi güvende tutun
Hırsızları caydırmak için bir çok kişi kaliteli bir kapı kilidi alır. Ancak kilitten çok kapının gövdesi daha önemlidir.

Giriş kapıları türleri
Fırat Çelik Kapı büyük kapı üreticileri, çeşitli malzemelerden yapılmış geniş bir kapı yelpazesi sunmaktadır. İşte Çelik Kapılarda kullanılan kapı malzemeleri türleri.

Fiberglas
Çoğu insan için pratik bir seçim. Bu kapılar pürüzsüz bir yüzeye veya daha tipik olarak kabartmalı ahşap tahıl dokusuna sahiptir. Bazı bir kenar tedavi onları daha gerçek ahşap gibi görünmesini sağlar.

Çelik
Bu tip kapılar pazarda satılan kapıların yarısından daha fazlasını oluşturur.
Artıları: nispeten ucuzdurlar ve çok daha pahalı fiberglas ve ahşap kapıların güvenlik ve hava direncini sunabilirler. Çelik kapılar az bakım gerektirir ve enerji tasarrufludurlar.

Ahşap
Diğer malzemelerin taklit etmeye çalıştığı üst düzey görünümü sağlar.
Eksileri: ahşap kapılar nispeten pahalı kalır ve düzenli boyama veya vernikleme gerektirirler.

Fırat Çelik Kapı güvenlikten, yalıtımdan, uzun ömürlü olmasından ödün vermeden istenildiğinde çelik kapılarında ahşap, fiberglass, cam dizayn malzemeleri de kullanır.