Fırat Çelik Kapı

Hakkımızda

Kurulduğu 1996 yılından bu yana
FIRAT ÇELİK KAPI koşulsuz ve istisnasız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. İmalat aşamasında sevis hizmetlerine kadar baştan sona TOPLAM KALİTE anlayışını prensip edinmiştir.

Alanındaki yenilikleri sıkı sıkıya takip eden
AR-GE çalışmalarına önem veren idari ve teknik kadrosu ile zaman içimde değişen müşteri trendlerini gözlemliyerek bunları ürünlerinde ilk uygulayan firmamız ISO 9001.2000 belgesini alarak bu konuya gösterdiği hassasiyeti bir kez daha kanıtlamıştır.

Üretimde kullandığı hammadde ve yarı mamuller ile aksesuarlarının seçiminde sıkı bir inceleme yapan bunları uygulamada personeline periyodik olarak hizmet içi eğitimden geçiren akademik destek ve danışmanlık hizmetlerini alarak idari ve teknik kadrosunun gelişmesinde önemli ve büyük adımlarla ilerleyen FIRAT ÇELİK KAPI sektörünün lokomotifi konumundadır, ve bu konumunu ilerleyen yıllardada gösterecektir.

Gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı müşteri portföyünü istikrarlı ve kararlı bir biçimde büyüten firmamız kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerinin memnuniyetini esas alan yönetim yapısı ile her zaman tercih edilen marka olmayı başarmış ve devan ettirmiştir.

Müşterilerimizin değişik ihtiyaçlarını farklı beklentilerini karşılamada sizlere sunacağımız alternatifler ve bunların uygulanmasında göstereceğimiz başarı en az sizler kadar bizlerinde gurur kaynağı olacaktır.

Her zaman müşterilerimizin iyiye değil EN İYİYE layık olduğunun bilincinde olarak hizmet vermeye devam edecek olan firmamız sizlere hizmet vermekten duyacağı memnuniyeti belirtir işlerinizde başarılar ve bol kazançlar temenni ederiz.

© 2009 by Fırat Çelik Kapı

Universal CERTIFICATION Kalite Yönetim Sistemi

Web tasarım İmge Bilgisayar Web Hizmetleri Geçerli XHTML 1.0 Transitional! Geçerli CSS seviye 2.1!